Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebny numer części.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebny numer części.

    Zamieszczone przez marlej108
    Po poltorej godziny wracam do auta... dalej jest pusto tam gdzie parkowalem z jednym wyjatkiem... "przytulil sie" do mojego Golfa VW Transporter... i potem dramatyczne ogladanie - czy czasem mi czegos nie obil, nie zarysowal, itd... Rodacy niestety lubia parkowac w kupie...
    Skąd ja to znam... ;/

  • #2
    Potrzebny numer części.

    Złamała mi się siatka boczna w bagażniku,ma ktoś może numer katalogowy bo chciałbym poszukać nową.Z góry dzięki

    Komentarz


    • #3
      O to chodziło?
      ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez JanuszSz
        O to chodziło?
        ]Obrazek"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
        Nie,chodzi o tą pionową z boku po prawej stronie w tej wnęce

        Komentarz


        • #5
          jarecki314, patrzyłem w etce z ostatnimi update'ami, ale tej bocznej w ogóle nie ma musisz poszukać gdzieś na necie a sam chętnie bym taką kupił, bo też mam z jednej strony tą listwę, do której jest przyczepiona siatka wyłamaną i delikatnie mówiąc nie spełnia to swojej roli i nic nie trzyma :evil:
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rafiki
            jarecki314, patrzyłem w etce z ostatnimi update'ami, ale tej bocznej w ogóle nie ma musisz poszukać gdzieś na necie a sam chętnie bym taką kupił, bo też mam z jednej strony tą listwę, do której jest przyczepiona siatka wyłamaną i delikatnie mówiąc nie spełnia to swojej roli i nic nie trzyma :evil:

            właśnie szukałem i nie bardzo mogę znaleźć

            Komentarz


            • #7
              jarecki314, ja szukając w necie wieczorem trafiłem na temat na naszym forum, dotyczący co prawda O2FL, ale mniejsza z tym. Tam koledzy pisali, że żeby wymienić tę siatkę trzeba wymienić cały boczek bagażnika, bo pod nim są zaczepy do blachy od tych pionowych listewek, do których jest przyczepiona siatka. Wtedy (a był to temat z 2010 roku) boczek bagażnika do O2FL kosztował w ASO 320 zł.
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #8
                Zapytam tutaj żeby nie zakładać tematu,
                mam nr części, czy na stronie skody lub gdzieś indziej w necie jestem w stanie sprawdzić cenę jaką będę musiał zapłacić za daną cześć w aso.

                Pytam bo na stronie seata jest taka możliwość a na stronie skody nie udało mi się czegoś takiego znaleźć.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez ojciec_
                  Zapytam tutaj żeby nie zakładać tematu,
                  mam nr części, czy na stronie skody lub gdzieś indziej w necie jestem w stanie sprawdzić cenę jaką będę musiał zapłacić za daną cześć w aso.

                  Pytam bo na stronie seata jest taka możliwość a na stronie skody nie udało mi się czegoś takiego znaleźć.
                  chyba nie ma takiej możliwości bo sam kiedyś szukałem i nie znalazłem
                  był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
                  jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



                  komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zapytaj na skodaczesci.pl przynajmniej sie dowiesz czy sa zamienniki i o jakich kosztach jest mowa

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam jak to nie ma?
                      A to wystarczy poszukać
                      Link
                      tu masz ceny vw i skody

                      Komentarz


                      • #12
                        Dylu, dzięki, wyszukuje po numerze części, pokazuje prawidłową nazwę, cena też jest ale czy prawidłowa to już się okaże przy składaniu zamówienia

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X